באר אורה 5 רמת גן

אחד מהפרויקטים הראשונים בארץ בתחום ההתחדשות העירונית והתמ"א 38. מנכ"ל הקבוצה, אינג' משה יוספי, יישם את כל 30 שנות ניסיונו בענף הבניה בפרויקט זה, והתוצאה מדברת בעד עצמה. מדובר בבניין מרהיב ויפה, שאוכלס במלואו עוד בשנת 2013.

מדובר באחד מ-5 הבניינים הראשונים במדינת ישראל, שקיבלו ליווי בנקאי מלא של בנק הפועלים במסגרת פרויקט של תמ"א 38- חיזוק ותוספות.

הליווי הבנקאי, העניק לבעלי הדירות שקט נפשי וערובה לכך שהפרויקט מתחיל ונגמר בזמן.

לבניין התווספו 2.5 קומות, יחידת דיור אחת בקומת הקרקע (דירת גן). הבניין שינה את פניו ללא היכר והפך מ"ברווזון מכוער" לברבור הכי יפה בעיר…

מדובר בפרויקט עם היקפי בניה מאוד גדולים (4 דירות גדולות מאוד בקומה), ולמרות זאת, בנייתו הסתיימה בתוך כשנה וחמישה חודשים בלבד.

הבניין שדרג את כל הרחוב, בעלי הדירות העלו את ערך הדירות בצורה משמעותית (בסך של כ-650,000 בממוצע), ונהנים כיום מבניין מודרני, מפואר עמיד בפני רעידות אדמה ובטוח למגורים.

לאחר בנייתו, בעלי הדירות מהבניינים השכנים – באר אורה 3 ובאר אורה 7, שראו את התוצאה המרהיבה בבאר אורה 5, פנו ל"קבוצת יחד" בבקשה לבצע גם אצלם פרויקט תמ"א 38.

"קבוצת יחד" פעלה במלוא המקצועיות גם בבאר אורה 7 שם הסתיימה לפני מספר שנים בנייתו של בניין מרהיב בתוך כשנה וחמישה חודשים בלבד, גם הוא עם ליווי בנקאי מלא של בנק הפועלים.

כעת, הקבוצה פועלת בקידום בנייתו של הפרויקט באר אורה 3.

קבוצת יחד תמ״א 38 באר אורה 5

קבוצת יחד תמ״א 38 באר אורה 5