לקוחות ממליצים

משפחת משולם

לאורך כל תהליך הבנייה זכינו לאוזן קשבת מכם ונכונות רבה לעזור ולקדם דברים והכל ברוח חמה ומלאת אמונה הואלנו לגלות שמילה שאתם מוציאים מהפה חקוקה בסלע עם הרבה דאגה ותשומת לב שהכל יתרחש כפי שסוכם וברוח טובה ונעימה. תושבי המקום עדיין לא מפסיקים להתפעל מהבניין המפואר, אנו מודים לכם על פועלכם למענינו, שירבו יזמים כמותכם בענף זה של הנדל"ן.

משפחת אקוניס

לשמחתנו הרבה, זכינו לרכוש דירה מיזמים שפועלים עם לב ונשמה, ונותנים שירות ויחס אישי הרבה מעבר למצופה.
ליוויתם אותנו החל מהפגישה הראשונה בה התעניינו בדירה, בהמשך במהלך הבנייה עצמה, וגם לאחר שקיבלנו את הדירה- תמיד אנו מקבלים מענה אדיב ומקצועי ורצון לעזור ולסייע בכל מה שרק ניתן.

משפחת ברוטמן

עלי לציין לשבח  את משה ואופיר יוספי שהקלו עלינו מאוד את כל תהליך הקנייה וליוו אותנו בכל תהליך הבניה. הרגשנו לאורך כל הדרך שיש לפנינו חברה עם אנשים הוגנים, מקצועיים ורציניים  שעומדים מאחורי כל ההבטחות שלהם ואף נותנים ומשתדלים מעבר לצפיות שהיו לנו. אנו רוצים לאחל לכם שתמשיכו לבנות וליזום פרוייקטים ותמשיכו להיות כפי שאתם ולהוכיח שאפשר גם להיות הוגנים, גם מקצועיים ותמיד לתת ללקוח הרגשה שיש "אבא" שדואג מאחורי החברה שלכם.

משפחת ברדה

תמיד הייתם קשובים ונכונים לסייע בכל בקשה ולתת עצות טובות ומועילות.
התחברתי אליכם כבר מהפגישה הראשונה עם אופיר, שהיה מוכן להגיע אלי עד לבית ולהציג את פרטי הפרויקט. גם בהמשך, סייעתם לי בכל נושא, ואף מעבר למצופה.
קיבלתי דירה חדשה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, עליה אני מקבלת מחמאות.

משפחת גנטי

מבניין מתפורר עשיתם פרוייקט לתפארת ברמה הגבוהה ביותר שיכולה להיות. במסגרת עבודתי אני נוסע הרבה ברחבי אזור המרכז ורואה הרבה פרויקטים של תמ"א 38- פרויקט כמו שלכם – עוד לא ראיתי!!! אחד יחיד ומיוחד. אנו מודים לכם על העבודה המקצועית, וממליצים עליכם בחום לכל מי שחושב לעשות פרויקט תמ"א 38.

 

משפחת זילברשטיין

עמדם בכול שהבטחתם, מילה זאת מילה, לא תמיד גיבנו את הכול במייל, מאחר וידענו שניתן לסמוך עליכם.
יחסי רוכש דירה / יזם שמוכר דירה – מייצרים סיטואציות שבהם על כול אחד מהצדדים לשמש כפסיכולוג,  ואכן צלחתם זאת בהצלחה,  היכן שנדרש, מאחר ולא תמיד היה תמיד היה קל.
הבניין ברמה גבוהה, הדירה מהממת, אנחנו מרגישים שאנחנו חיים בבית מלון, מה עם שרותי חדרנית…? לא הצעתם זאת בעסקה?
אתם מוזמנים אלינו בכול פעם שאתם באזור, הדירה שלנו פתוחה עבורכם ברוחב לב.

משפחת ליפשיץ

גילינו יזם מקצועי בצורה יוצאת דופן, ידעתם להתמודד עם כל הקשיים והבעיות שצצו במהלך הדרך, הפגנתם אדיבות והקשבתם לכל בעיה שעלתה. גילינו אנשים ישרים, אמינים שאפשר לסמוך עליהם, ותמיד נתתם תחושה שיש למי לפנות. אתם באמת זן מיוחד של יזמים, שעובדים מכל הלב והנשמה. כן ירבו יזמים כמוכם. אנו מודים לכם על הכל.

משפחת אחדות

היום, לאחר פחות משנה וחצי של עבודה, עומד לו ברחוב בניין לתפארת!!! הבניין ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, קשה להאמין שמדובר בתמ"א 38 ולא בבניין חדש לגמרי. אנו מכירים בניינים חדשים שלא עומדים ברמה של הבניין שאתם עשיתם. קשה להסביר במילים את השינוי ואנו מזמינים כל אחד להתרשם מהתוצאה שמדברת בעד עצמה.

משפחת בר און

ההתנהלות מולכם הייתה פשוט נהדרת. הבניין נראה מדהים,ערך הדירות שלנו עלה בצורה דרמטית. הדירה ברמת גימור גבוהה במיוחד ומשקפת את ההתייחסות שלכם גם לבניה וגם לדיירים. קבלו את הערכתנו הכנה על כל שעשיתם בשבילנו. יש לכם משפחה ברמת גן.